#1 2013-11-07 20:01:52

wksislol

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-03
Posty: 2
Punktów :   

Problemy Techniczne

Z góry przepraszam za ortografie , ale pisze na telefonie.

Chciałem tylko powiedzieć że możecie mi zgłaszać wszelkie problemy techniczne czyli np.
Bugi w kliencie typu : klient się nie włącza ,
Nie moge odebrać kasy z nb itp.
Oraz porady na temat zwiększenia wydajności nostale (mam oczywiście na myśli zwiększenie fps-ów).

Pewnie pytanie . Dlaczego ja mam wam o tym mówić?
Taak chcąc nie chcąc znam sie troche na tym , mianowicie
Mam w szkole rozszerzoną inf. ,
Sam przez 3 lata chodziłem jeszcze osobno na inf. (Po szkole) ,Mój wujek mnie poprostu tym zaraził , lubie to ,
W wieku 9lat tworzyłem już prowizoryczne wirusy xD i mini gierki rpg ,
Kiedyś sam bez niczyjej pomocy przywróciłem kompa z tzw. "Czarnego ekranu " (dzieje ci sie to jak wyłączysz wszystkie procesy).


No także z chęcią będe pomagał

Offline

 

#2 2013-11-07 21:48:56

bestrin

Administrator

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 9
Punktów :   

Re: Problemy Techniczne

Pomóż mi informatyku xD
1. Wzgl. Minecraft'a. Mam 6-20fps. Rżnie mi się gra prawie na każdym kroku. Jak mieć ich z 40/60?
2. Na NosTale Mam problem z lagami. Nwm czy to od kompa czy neta.

Offline

 

#3 2013-11-07 23:04:23

wksislol

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-03
Posty: 2
Punktów :   

Re: Problemy Techniczne

No to najpierw minecraft 1. Pobierz mod o nazwie optifine i zainstaluj go. link: wersja minecrafta 1.5.2 https://www.youtube.com/watch?v=J_cIV_K … ata_player ... wersja 1.6.2 https://www.youtube.com/watch?v=ZOvHwBZ … ata_player
2. Po koleji wykonaj kroki . Włącz minecrafta , daj język angielski (bedziesz mogl go na koncu sobie zmienic) wejdz w options , nastepnie video coś tam , i zmien to pierwsze na fast to drugie przesun na 0-tiny i to niżej daj na max fps.
3. Jeżeli problem sie nie ustąpi pobierz program game booster i wykonaj defragmentacje minecrafta .
4. Ostateczność : za każdym razem gdy bedziesz wlaczal minecrafta bedziesz musiał zrobic tak : na widows 7/8 włącz menadżer zadań szczegóły , znajdź java costam kliknij na to prawym przyciskiem i daj ustaw prorytet i przełącz na wysoki
Jezeli masz xp/viste robisz wszystko tak samo tylko zamiast szczegóły dajesz procesy .
Dobra tera nostale : 1. zdefragmentuj je najlepiej gameboosterem
2. Po odpaleniu małego okienka (tam gdzie sie aktualizuje) dajesz options a tam przesuwasz paskiem na max fps.

Z nostale mozesz zastosowac to samo jak przy mimecrafcie w ostatecznosci (tylko proces bedzie sie nazywal nie java cistamcostam tylko nostale costam xD )

Moge ci jeszcze wiele napisac ale nie mam czasu :d
Soory za bledy pisze w pośpiechu na telefonie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grupapiata.pun.pl www.narutokage.pun.pl www.psy24.pun.pl www.umarlidlaswiata.pun.pl www.wszystkonatelefon.pun.pl